Vandentiekio ir nuotekų prijungimas prie miesto tinklų

Atliekame vandentiekio tinklų įrengimą pajungiant į centralizuotus miesto tinklus. Parengiame projektus, išpildomąsias nuotraukas. Priduodame tinklus vandens tiekimo tinklą prižiūrinčioms organizacijoms. Taip pat galimas kanalizacijos įrengimas, prekiaujame ir nuotekų talpomis. Jei įrengiant kanalizaciją name yra posukių, tuomet įrengiami nuotekų šuliniai. Pas mus yra įvairių dydžių ir išmatavimų.

 

Lietaus nuotekų sistemų įrengimas

Atliekame lietaus vandens nuvedimo sistemų įrengimą nuo gyvenamųjų namų stogų. Taip pat atliekame automobilių stovėjimo aikštelių įrengimą. Lietaus nuotekų sistemos – protingas pasirinkimas norint išvengti užtvindyto kiemo, juk tereikia įsirengti lietaus kanalizaciją. Jei reikalingas nuotėkis įkalnėje – statomos nuotekų siurblinės.

 

Drenažinių sistemų įrengimas

Atliekame drenažo sistemų įrengimo darbus. Drenažo sistema reikalinga požeminio gruntinio vandens lygiui pažeminti. Rezultate jūs turėsite sausą kiemo paviršių ir panaikinsite drėgmę namuose.

 

Žemės kasimo, stumdymo ir lyginimo darbai

Atliekame jūsų sklype esančio reljefo pakeitimus: sklypo lyginimo darbai, sklypo aukščių pakeitimai, alpinariumų suformavimas. Taip pat galime atlikti esančių vandens telkinių gilinimą ar naujai suplanuotų ar suprojektuotų tvenkinių kasimą. Galimi įvairūs tvenkinių gyliai ir dydžiai. Iškastą gruntą galime išlyginti sklypo ribose, arba galimas iškastinio grunto išvežimas ar pylimo suformavimas panaudojant iškastinį gruntą. Atliekame ir esančių vandens telkinių ar upių pakrančių valymo darbus, įrengiame pliažus, grįstus akmenimis ar pliažiniu smėliu. Atliekame įvairių gylių, ilgių ir pločių tranšėjų kasimo darbus.